81 002.8
Болгария, область Пазарджик, станция Септември
Bulgaria, Pazardzhik region, Septemvri station
България, област Пазарджик, гара Септември

Author: KRAKOMOBILA           Date: July 11, 2010


Information about the photo

License: Copyright ©
Published 20.03.2012 12:02 UTC
Views — 750

Detailed information

81 002.8

Railway District/Company:Bulgarian State Railways  
Depot:Septemvri
Model:TU7E (94/81)
Builder:Kambarka Machine-building factory   Kambarka
Built:1981
Category:Shunting Locomotives
Current condition:Renamed In operation
Note:БДЖ-ПП
1981-1988 — 94-02
81 002.8
71 002-0
Дизель — Wola H1416 (365 PS)

Camera Settings

Model:DMC-FZ8
Date and Time:11.07.2010 14:11
Exposure Time:1/500 sec
Aperture Value:5.6
ISO Speed:100
Focal Length:10.1 mm
Show all EXIF data

Comments · 9

20.03.2012 12:20 UTC
Link
Photos: 1275
Во, и ТУ7 здесь :)) Круто.
0
23.03.2012 13:07 UTC
Link
Кентуха · Рэспубліка Беларусь
Photos: 289
Две колеи на станции?
0
23.03.2012 13:50 UTC
Link
KRAKOMOBILA · България
Photos: 86
Да - 1435мм и 760мм.
0
23.03.2012 15:49 UTC
Link
Кентуха · Рэспубліка Беларусь
Photos: 289
Куда узкоколейка ведёт?
0
23.03.2012 15:51 UTC
Link
KRAKOMOBILA · България
Photos: 86
Единствената останала теснолинейна ж.п. линия в България е Септември - Велинград - Аврамово - Банско - Добринище.
0
23.03.2012 15:52 UTC
Link
Кентуха · Рэспубліка Беларусь
Photos: 289
С пассажирским движением она?
0
23.03.2012 15:57 UTC
Link
KRAKOMOBILA · България
Photos: 86
Единствено пътнически влакове се движат по линията. Товарните превози по нея бяха закрити.
0
23.03.2012 16:07 UTC
Link
Кентуха · Рэспубліка Беларусь
Photos: 289
А пассажирские вагоны такие же, как и бывшем СССР?
0
23.03.2012 16:09 UTC
Link
KRAKOMOBILA · България
Photos: 86
Не - произведени са в България. Няма други такива в другите държави.
0

Your comment

You are not logged in the site.
Only registered users can comment photos.